KONKURS
24 maja 2016
admin

PODSUMOWANIE KONKURSU

Stowarzyszenie „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wlkp.- Bellheim” zorganizowało konkurs plastyczny z okazji 35-lecia przyjaźni i współpracy mieszkańców Koźmina Wielkopolskiego i Bellheim. Dzieci z różnych szkół wykonywały prace związane z tym wydarzeniem. Spośród 70 prac Komisja wybrała dziewięć najlepszych, po trzy z każdej grupy wiekowej (klasy I-III, IV-VI i gimnazjum). Dodatkowo pięć osób zostało wyróżnionych. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 21 maja 2016 roku w Sali Sesyjnej UMiG. Dyplomy oraz „tajemnicze koperty” wręczali Burmistrzowie oraz założyciele Stowarzyszenia i goście z Niemiec. Z naszej szkoły zwycięzcami zostali Igor Młynarski z kl.Ia oraz Julia Miedzińska z kl. VI b, natomiast Jan Praczyk z kl. V a został wyróżniony. A co było nagrodą….. domyślcie się sami.

Julia Miedzińska kl VI b