KONKURS PLASTYCZNY
6 czerwca 2016
admin

„Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

We wtorek, 31 maja 2016 roku, w Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krotoszynie podsumowano powiatowy etap plastycznego konkursu na projekt graficzny pod hasłem: „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”. Konkurs zorganizowała Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, a partnerowali jej: Wielkopolskie Kuratorium Oświaty i Wielkopolskie Centrum Onkologii w  Poznaniu.

Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne przygotowanie memu o tematyce antytytoniowej. (Mem to dowolna, chwytliwa porcja informacji, która może przybrać wiele form. Stąd też memy występują pod postacią obrazków, zdań, słów.)

Do następnego – wojewódzkiego etapu z powiatu krotoszyńskiego, jak co roku, zakwalifikował się jeden uczeń –  z gminy Krotoszyn.

Udział w powyższym konkursie ucznia naszej szkoły zakończył się sukcesem  w  postaci wyróżnienia (jednego z dwóch w gminie Koźmin Wlkp.). Otrzymał  je Jan Praczyk z klasy V a, który pilnie pracował przez cały rok szkolny na lekcjach plastyki pod okiem pani Małgorzaty Lewandowicz.

Wyróżniona praca przedstawia zwycięskiego olimpijczyka, który wypowiada słowa: NIE PALĘ, JESTEM MISTRZEM!

Gratulujemy sukcesu!!!