AKCJA EDUKACYJNA
9 czerwca 2016
admin

„RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM”

W drugim okresie roku szkolnego 2015/2016 w klasie II b trwała druga edycja projektu edukacyjnego „Rodzice czytają dzieciom”. Przez cały II okres w każdą środę o godzinie 11.00 chętni rodzice czytali dzieciom książki. Wybierając książkę, korzystali z księgozbioru biblioteki szkolnej oraz porad bibliotekarki p. Janiny Sierszuły. Czytelnicze spotkania rozpoczęła pani Ksenia Figaj. Do projektu włączyła się też p. Lidia Dzielicka, p. Urszula Wierzowiecka, p. Joanna Marchwiak, p. Katarzyna Rąplewicz, p. Bogumiła Rybicka, p. Róża Szczotka, p. Karolina Kowalska i  p. Andrzej Ruszczyński. Czytelnicze spotkania przyniosły wszystkim wiele pozytywnych wrażeń i przeżyć. Często wywoływały na twarzach uśmiech, zdziwienie czy zadumę. Rodzice otrzymali pamiątkowe podziękowania, a dzieci za uważne słuchanie  słodką nagrodę. Czekamy na kolejne spotkania z książką!

Uczniowie klasy II b z wychowawczynią