UROCZYSTOŚĆ
11 czerwca 2016
admin

KONCERT „DLA PRZYJACIÓŁ SZKOŁY”

We wtorek, 7 czerwca w naszej szkole był wyjątkowy dzień – wyjątkowy, gdyż popołudniu zawitali do nas wspaniali ludzie, którzy przybyli na koncert „Dla Przyjaciół Szkoły”. Wierszem, tańcem i piosenką chcieliśmy podziękować im za wszelkie okazane nam wsparcie; za to, że w każdej chwili możemy liczyć na ich pomoc, obecność, współpracę.

Nasi kochani Przyjaciele, przy aromacie gorącej kawy i pysznym cieście – tym razem przygotowanym przez nauczycieli, z uśmiechem na twarzy oglądali popisy taneczne, wokalne i nie tylko, utalentowanych uczniów Jedynki. Zebrani goście obejrzeli także prezentację multimedialną, pokazującą owocną pracę uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej Nr 1, w której mogą być realizowane wszelkie projekty, innowacje, ciekawe przedsięwzięcia, właśnie dzięki ogromnemu wsparciu Rodziców oraz innych osób, które dobrowolnie chcą nieść nam pomoc.

Za to im serdecznie DZIĘKUJEMY!

PODZIĘKOWANIE DLA:

Pani Pauliny Sztuder-Talaga

Pani Hanny Arendz

Pani Anny Krawczyk

Pani Martyny Kapuścińskiej

Pani Teresy Romanowskiej

Pana Ryszarda Góreckiego

Państwa Pauliny i Piotra Szweda

Państwa Sylwii i Bartłomieja Skowrońskich

Państwa Anny i Dariusza Pestków

Państwa Danuty i Przemysława Żuraszków

Państwa Wioletty i Marka Pauterów

za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej szkole

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

 

******************************************************************************************

PODZIĘKOWANIE DLA:

Rodziców klas: Ia, Ib, IIa, IIb, IIc

za zakup projektorów do w/w klas

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie