PROJEKT “MATEMATYCZNA JEDYNKA”
31 października 2016
admin

Projekt Matematyczne Rozgrywki Intelektualne

pod hasłem „Matematyczna Jedynka

Projekt dofinansowała Fundacja mBank

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Matematyka na fotografii

Celem Konkursu jest zainteresowanie uczniów różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do dzieci, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

  1. Konkurs trwa od 17 października do 4 listopada 2016r.
  2. Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu nie więcej niż 5 zdjęć.
  3. Zgłoszenie do Konkursu polega na przesłaniu zdjęć w formie elektronicznej wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz klasy uczestnika jak również tytułem zdjęcia w odniesieniu do matematyki na adres e-mail: viki1999@poczta.onet.pl
  4. Przy obróbce zdjęć konkursowych dopuszcza się zastosowanie korekty tonacji, kontrastu, konwersje do czerni-bieli, kadrowanie oraz drobny retusz.
  5. Wyróżnione fotografie zostaną opublikowane z podaniem  ich danych osobowych. Autorzy tych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i inne nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu Konkursu, a nagrody i dyplomy wręczone podczas Festiwalu Matematyki, który odbędzie się w grudniu 2016r. Nagrodzone prace wystawione zostaną w szkole oraz zamieszczone na stronie internetowej szkoły: www.sp1kozminwlkp.pl

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO UDZIAŁU

w VII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego

„Matematyka w obiektywie”

Szczegóły na stronie http://www.mwo.usz.edu.pl/