SPORT
20 listopada 2016
admin

Turnieje unihokeja dziewcząt i chłopców

W dniu 28 października drużyny dziewcząt i chłopców wystąpiły w Kotlinie w turnieju unihokeja zorganizowanym dla najlepszych drużyn w Wielkopolsce. Turniej był okazją do uczczenia 20-lecia UKS „Kotlin”. Wśród nich znalazły się zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” w Koźminie Wlkp. Turniej był przygotowaniem do rozgrywek gminnych i powiatowych.

W dniu 03 listopada w murach Szkoły Podstawowej Nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. w unihokeju dziewcząt i chłopców. Po raz kolejny bardzo dobrze spisały się drużyny „koźmińskiej jedynki”. Dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy III miejsce. Kilka dni później odbyły się również na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 Mistrzostwa powiatu krotoszyńskiego, w których dziewczęta zdobyły I miejsce i awansowały do Mistrzostw rejonu kaliskiego. Chłopcy musieli zadowolić się V miejscem.

Skład drużyny dziewcząt: Joanna Młynarska, Maria Łąkowska, Martyna Golińska, Julia Urna, Kinga Szymura, Oliwia Kołaczkowska, Maria Półrolniczak, Oliwia Mrówczyńska.

Skład drużyn chłopców: Tomasz Staniek, Damian Stawowy, Jeremiasz Grzesiak, Norbert Borowski, Michał Marecki, Eryk Krawczyk, Mateusz Jakubiak, Mateusz Szulc

Trenerem drużyn unihokeja dziewcząt chłopców jest nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor unihokej Jacek Zawodny