QUIZ PROFILAKTYCZNY
4 kwietnia 2017
admin

III GMINNY QUIZ PROFILAKTYCZNY

W piątek 31 marca 2017 r. odbył się w naszej szkole po raz trzeci Gminny Quiz Profilaktyczny, którego organizatorem był zespół ds. profilaktyki. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęły: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wlkp., Szkoła Podstawowa w Starej Obrze oraz Szkoła Podstawowa w Mokronosie. Trzyosobowe drużyny wykazały się wiedzą na temat zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, bezpiecznego poruszania się po drodze. Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności plastyczne (wykonanie plakatu pod hasłem „Dziękuję, ja się nie truję”) oraz jazdy na rolkach (tor przeszkód). Nad prawidłowym przebiegiem quizu czuwało jury pod przewodnictwem starszego aspiranta Krzysztofa Grzemskiego. Wszystkie drużyny były bardzo dobrze przygotowane do zadań.

I miejsce wywalczyła drużyna z SP 1 w Koźminie Wlkp. w składzie: Antoni Praczyk, Oliwia Kołaczkowska, Damian Stawowy,opiekunem drużyna była p. Beata Ratajczyk-Krysiak, na II miejscu stanęła drużyna z SP w Starej Obrze w składzie: Weronika Bachórz, Wiktoria Grześkowiak, Roksana Walczak wraz z opiekunem p. Agatą Obecny, natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna z SP w Mokronosie w składzie: Marita Wojtaszyk, Maria Krawczyk, Zuzanna Misiak, drużynę przygotowała p. Monika Kieliba.