WIZYTA W BIBLIOTECE
11 maja 2017
admin

Na imieninach w  Bibliotece  Publicznej MiG w Koźminie Wlkp.

9 maja 2017 r. klasa VI a wraz z opiekunem panią Małgorzatą Lewandowicz wybrała się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp. Podczas lekcji bibliotecznej szóstoklasiści dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat historii koźmińskiej biblioteki, m. in. to, że ma ona w tym roku 70 lat, a jej początki sięgają roku 1947. Młodzież obejrzała także zdjęcia budynków, w których mieściła się niegdyś biblioteka. Na koniec wizyty uczniowie podziękowali paniom bibliotekarkom i złożyli życzenia z okazji trwających od 8 do 15 maja imienin biblioteki, życząc dalszych sukcesów w pracy po zmianie siedziby instytucji.

 

 

 

 

 

Tekst: Marianna Bączyk, kl VIa

Foto: Biblioteka Publiczna MiG