KONKURS PLASTYCZNY
28 maja 2017
admin

25 LAT PSP – konkurs plastyczny

18 maja 2017 roku, na placu Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród powiatowego etapu XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Wręczenia nagród dokonał Starosta Krotoszyński Pan Stanisław Szczotka z Komendantem Powiatowym bryg. Jackiem Strużyńskim.

Tegoroczna edycja poświęcona była tematyce bezpieczeństwa, a w szczególności dotyczyła kształtowania prawidłowego postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Ponadto celem konkursu było ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.

Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Martyna Golińska, ucz. kl. V b
(opiekun Małgorzata Lewandowicz).

Po zakończeniu oficjalnej uroczystości dzieci i młodzież mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem pożarniczym oraz specyfiką służby strażaków.