INNOWACJA PEDAGOGICZNA
9 czerwca 2017

,,WAKACYJNY  KRAM”

W dniu 06.06.2017r. – wtorek-w naszej szkole  odbyło się spotkanie pod hasłem ,,Wakacyjny kram”, którego celem było podsumowanie innowacji pedagogicznej pod hasłem ,,Odżywiaj się prawidłowo, żyj bezpiecznie oraz zdrowo” Sala gimnastyczna zamieniła się w plażę. Aby utrwalić naszą wiedzę nt. bezpieczeństwa i zdrowego odżywiania się  zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy.  Quiz nt. zdrowego odżywiania i bezpieczeństwa  towarzyszył nam przez  całe spotkanie. Zaprosiliśmy do zabawy rodziców. Wspólnie z nimi  rysowaliśmy RYBĘ-ŚMIESZKĘ, układaliśmy przysłowia o rybach,  ,,łowiliśmy ryby” (jabłka).

Już nie długo koniec roku szkolnego. Był to bardzo pracowity czas  dla nas wszystkich. Zaprosiliśmy wszystkich obecnych do oglądnięcia prezentacji multimedialnej, która była podsumowaniem naszej pracy – sukcesów i osiągnięć.

Podczas spotkania nie zapomnieliśmy również o naszych rodzicach z okazji ich święta – minionego Dnia Mamy i nadchodzącego Dnia Taty. To dla nich były tańce, wiersze i piosenki.

Było bardzo wesoło.!