Oferta edukacyjna
8 września 2017
admin

INICJATYWY I POMYSŁY „KOŹMIŃSKIEJ JEDYNKI”

 

W roku szkolnym 2017/2018 ofertę edukacyjną Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim wzbogacamy o nowe inicjatywy i pomysły.

 

„Jumping Frog” (prowadzi Mateusz Lis) – to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Zajęcia na trampolinach dają maksymalną efektywność. Ta forma aktywności skierowana jest zarówno dla dzieci i młodzieży, osób dorosłych, a także dla osób po 50 roku życia.

Centrum Tańca „Dance show” (prowadzi Katarzyna Wicenciak-Duda) – zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży, dzięki którym będzie można rozwinąć swoją pasję przez zabawę i taniec.

Klub Zdrowego Stylu Życia (prowadzi Klaudia Zborowska) – cykl zajęć poświęcony zagadnieniom dotyczącym odżywiania.

Szkoła języka angielskiego „Małe Summerhill” (prowadzi Andrzelika Turczynowska) – to nauka języka, ale też realizowanie codziennych potrzeb dzieci i ich rozwój. Założeniem jest stworzenie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, w której dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności językowe a nauczanie ma przebierać najbardziej innowacyjne i kreatywne formy. Szkoła ma motywować i angażować ucznia do samorozwoju i poznania. Ma pobudzać do działania i aktywności, znajdować i rozwijać potencjał dzieci.

Szkoła Języków Obcych „Kraina Baśni” (prowadzi Joanna Kamińska-Leydy) – kursy na wszystkich poziomach zaawansowania; kurs dla najmłodszych od 3 do 8 lat metodą Kraina Baśni – unikalna metoda wprowadzająca w tajniki języka przy pomocy adaptacji najpiękniejszych bajek i baśni.

Szkoła języka niemieckiego (prowadzi Justyna Trzeciak-Gorzelanna) – nauka języka dla dzieci od lat 7, młodzieży oraz rodziców. W ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne dla bystrzaków oraz grupowe. Nauka opiera się na zabawie, z użyciem nowoczesnych aplikacji  oraz metod aktywizacyjnych.

Klub Młodego Ratownika (prowadzą ratownicy medyczni OSP w Koźminie Wielkopolskim) – dzieci będą uczestniczyć w cyklicznych zajęciach i będą mogły nauczyć się pierwszej pomocy przed medycznej.

Związek Harcerstwa Polskiego (prowadzą harcerze Hufca ZHP w Koźminie Wielkopolski) – swoich początków koźmińskie harcerstwo sięga roku 1906. Przez ponad 100-letnią tradycję i misję Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec wychował wiele pokoleń młodych ludzi, dla których misją jest wychowywanie młodego człowieka i wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Informacje na bieżąco będziemy przekazywali rodzicom. Pełna oferta zajęć pozalekcyjnych zostanie podana rodzicom podczas zebrania z rodzicami w dniu 19 września 2017.