Język niemiecki
24 września 2017
admin

JĘZYK NIEMIECKI DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Zajęcia mogą się odbywać w następujące dni: poniedziałek i piątek w godz. 13.40-16.15, wtorek i czwartek 17.00-20.00

1.           Zajęcia grupowe liczące min. 3, a max. 8 osób, dla dzieci już od 7 roku życia

2.           Odpłatność za jedną jednostkę lekcyjną 25 zł. Lekcja 1-2 w tygodniu

3.           Działalność prowadzę od kilku lat, nauczaniem zajmuję się od 10. Język niemiecki jest moją życiową pasją, którą pragnę zarazić innych. Doświadczenie zawodowe nabywałam także podczas wyjazdów zagranicznych do Niemiec, Holandii oraz Szwajcarii. Prowadzę również Fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/TrenerkaNiemieckiego/) oraz bloga (https://trzeciakgorzelanna.wordpress.com/) .

4.           W nauczaniu stawiam na swobodną komunikację, czyli ćwiczenia skupiają się głównie na mówieniu i słuchaniu. Korzystam dużo z materiałów autentycznych, które wykorzystuję w celach dydaktycznych. Bardzo ważna jest dla mnie dobra atmosfera na zajęciach oraz systematyczna praca ucznia.

Justyna Trzeciak-Gorzelanna

Trenerka J. Niemieckiego

Tel. 601 983 817