Wyniki konkursu
5 października 2017
admin

KONKURS „PATRON SZKOŁY”

Z okazji obchodów Święta Patrona Szkoły po raz czwarty został zorganizowany  dla wszystkich chętnych uczniów konkurs plastyczny i test wiedzy „PATRON SZKOŁY”.

 

Dzieci z oddziału zerowego oraz klas pierwszych wzięły udział w konkursie plastycznym. Do organizatorów wpłynęło 26 prac. Komisja konkursowa w składzie:  Janina Sierszuła – bibliotekarka, Mariola Szkudlarek –nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, Izabela Kaźmierczak – katechetka, przyznała nagrody:

 

– I m Tosia Figaj   I a

– II m Gabrysia Zmyślona I b

– III m Maksymilian Kaj I a

 

Uczniowie z klas II – VII sprawdzali swoją wiedzę o patronie rozwiązując test „Co wiem o patronie szkoły?”. W kategorii klas II-III test rozwiązywało 12 uczniów, natomiast w kategorii klas IV – VII test rozwiązywało 31 uczniów. Komisja konkursowa w składzie: Janina Sierszuła – bibliotekarka, Mariola Szkudlarek – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, Izabela Kaźmierczak – katechetka, przyznała następujące nagrody w dwóch kategoriach:

 

– kl. II – III

I m Weronika Szwedo III b

II m Blanka Szymura III c

III m Wiktoria Gabryelczyk III b

– kl. IV – VII – cztery równorzędne nagrody

Maja Talaga IV a

Weronika Zawodna VI b

Patryk Kląskała V b

Martyna Golińska VI b

Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

 

Organizatorzy