EDUKACJA
18 grudnia 2017
admin

KALENDARZ ADWENTOWY

Nauczycielki matematyki i języka angielskiego przygotowały kalendarz adwentowy dla wszystkich uczniów szkoły – od najmłodszych do najstarszych. Każdego dnia zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w zabawie, a jednocześnie do utrwalania i prezentowania swoich umiejętności z matematyki i języka angielskiego. Codziennie spośród poprawnych rozwiązań losowana jest jedna osoba uprawniona do otrzymania słodkiej niespodzianki.

Zadania są różne: łamigłówki, zadania arytmetyczne, zadania tekstowe, słówka, prosta gramatyka. Rozpoczęliśmy od zadań z matematyki, kolejnego dnia był język angielski i tak na zmianę. Stanowisko z zadaniami znajduje się na parterze budynku A i B. Następnie rozwiązane zadania prosimy składać w tym samym miejscu podczas dużej przerwy.