KONKURS CZYTELNICZY
22 marca 2018
admin

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

„LEGENDY I PODANIA KOŹMIŃSKIE”

 

16 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy„LEGENDY I PODANIA KOŹMIŃSKIE” dla klas II-III. Wzięło w nim udział 15 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy. Test, z którymi zmagali się uczestnicy konkursu, zawierał zadania zamknięte, otwarte oraz krzyżówkę. Wszyscy biorący udział w konkursie wykazali się szeroką wiedzą na temat przeczytanych podań i legend. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i drobne upominki.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu, uczestnicy  zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem.

Konkursowe jury wyłoniło zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i zestawami książek. Oto wyniki:

 

I miejsce  –Marcel Maćkowiak  SP Borzęcice

II miejsce –  Filip Matuszak SP Mokronos

III miejsce –Blanka Szymura SP Nr 1 Koźmin Wlkp.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Organizatorzy

 

KONKURS CZYTELNICZY