TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
12 kwietnia 2018
Redaktor

12 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas IV – VII. W Turnieju udział wzięły trzy czteroosobowe drużyny reprezentujące szkoły podstawowe miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. Uczestnicy konkursu wykazali się wiedzą teoretyczną – znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i udzielania pierwszej pomocy, a także wiedzą praktyczną – jazdą rowerem po wyznaczonym torze. Szkoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca, będą reprezentować gminę podczas eliminacji powiatowych Turnieju.  Są to:

I miejsce  – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim

oraz 

II miejsce  – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!   

Podziękowanie dla pana Stanisława Paterka,  właściciela Ośrodka Doskonalenia Zawodowego, za pomoc w organizacji Turnieju.