MARATON FILMOWY W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE
18 kwietnia 2018
Redaktor

Samorząd Uczniowski w dniu 13 kwietnia 2018 r. zaprosił wszystkich uczniów Koźmińskiej Jedynki do wspólnego spędzenia piątkowego popołudnia i wieczoru , podczas którego zebrani wzięli udział  w filmowym maratonie.

Wcześniej uczniowie mogli zagłosować i wybrać najlepszy ich zdaniem film. Następnie członkowie Samorządu Uczniowskiego podliczyli głosy i przygotowali repertuar, w którym znalazły się filmy przygodowe, animowane i familijne.

Cztery sale lekcyjne zamieniły się w sale kinowe . Pasjonaci kina poczuli się jak w prawdziwym multikinie. Nie zabrakło również popcornu i paluszków, o które zadbali organizatorzy spotkania.

Zabawa była świetna i zostanie na długo zapamiętana wśród uczniów naszej szkoły.

Tekst: Marzena Adamkiewicz, fot. Agnieszka Maryniak