INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
9 maja 2018
Redaktor
Dziś w SP Nr 1 odbył się turniej gry w siatkówkę w ramach Gminnych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej i Setnej Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Przy wspaniałym dopingu dzieci i nauczycieli o miano najlepszych w duchu sportowej, zdrowej rywalizacji walczyli: Nauczyciele, Rodzice, Dzieci oraz Chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Koźminie Wlkp. Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców, którymi okazali się młodzi Sportowcy z MOW w
Koźminie Wlkp. II miejsce zajęli Nauczyciele. Na trzeciej pozycji uplasowali się Uczniowie naszej SuperJedynki, natomiast czwarte, również zaszczytne miejsce, przypadło Rodzicom. Wszyscy otrzymali pamiątkowe niepodległościowe medale z rąk Burmistrza MiG Koźmin Wlkp., p. Macieja Bratborskiego. To było bardzo ciekawe popołudnie, zakończone poczęstunkiem przy kawie i cieście.