Zakończenie roku Małe Summerhill
6 czerwca 2018
Redaktor

28 maja odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie uczniów szkoły językowej Małe Summerhill. Uczniowie zakończyli rok szkolny wspólnym wyjściem na lody oraz na plac zabaw. Po przyjemnej części integracyjnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla uczestników kursu.
„Będziemy dobrze wspominać spędzony razem rok, kiedy w myśl piosenki „playwhen the learn and learnwhentheyplay” dzieci rozwijały swoje zdolności,nie tylko językowe ale również społeczne, plastyczne, motoryczne… Mówi prowadząca kurs p. Andrzelika Turczynowska
„Będziemy miło wspominać wizyty wolontariuszy fundacji Mobilni Polacy, którzy zabierali nas w wirtualne podróże i wzbudzali ciekawość świata. Będziemy miło wspominać wspólne wyjście na pizzę, Halloween, święta, gry, zabawy, konkurencje ale też pogaduchy i narzekania po ciężkim dniu w szkole.
W tym roku szkolnym pozostało kilka niezrealizowanych planów, jak wyjazd na EuroWeek i nocowanie, ale wierzę, że uda nam się zrealizować te plany w przyszłym roku szkolnym”