„ A to Polska właśnie”- Konkurs Piosenki, Prozy i Pieśni Poetyckiej
17 czerwca 2018
Redaktor

12 czerwca w kinie „Mieszko” odbył się Konkurs Piosenki, Prozy i Poezji Patriotycznej „A to Polska właśnie”, zorganizowany w ramach gminnych obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości i Setnej Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Przed publicznością zaprezentowało się 170 młodych wykonawców – od przedszkolaków do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jury oceniło 40 występów.

Na konkursie nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły , którzy brali udział w trzech kategoriach wiekowych.

Ich występy zostały wysoko ocenione przez jury, gdyż zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii klas I – III,  III miejsce przypadło reprezentantom klas IV-VI, a najstarsi – uczniowie klasy VII wyśpiewali i wyrecytowali statuetkę za II miejsce.

 

Wszystkim występującym dziękujemy i gratulujemy !