Spotkanie integracyjne
1 października 2018

Spotkanie integracyjne

W piątek 28 września br. młodzież klasy VI B wraz opiekunami p. Pauliną Janicką
i p. Moniką Raś uczestniczyła w spotkaniu integracyjnym połączonym z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim.

Dzięki uprzejmości  Dyrekcji oraz Nauczycieli tejże szkoły uczniowie mieli możliwość poznania budynku szkoły z bliska.  Pani Beata Kuzia była naszym przewodnikiem, za co serdecznie dziękujemy, omówiła uczniom szczegółowo w jakim kierunku można kontynuować naukę w ZSP po ukończeniu szkoły podstawowej. Uczniowie brali  również udział w warsztatach fotograficznych, zapoznali się z pracownią rolniczą oraz aulą, zwiedzili  stołówkę i  internat szkolny.

Dziękujemy serdecznie: Pani Dorocie Zawikowskiej, Panu Grzegorzowi Pierzchale oraz Marcinowi Borowczykowi  za poświęcony czas, podzielenie się wiedzą i stworzenie miłej atmosfery.

Spotkanie zakończyło się wspólnym grillowaniem, o które sprawnie zadbali rodzice uczniów: p. Joanna Pospiech-Pabich, p. Jarosław Marciniak i p. Dariusz Bandura.

Dziękujemy!