SPOTKANIE INTEGRACYJNE
7 października 2018
Redaktor

         

 

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

 

  W czwartek  4 października br. w Staniewie Rodzice wraz z uczniami klasy II b zorganizowali, pierwsze w tym roku, spotkanie integracyjne. W imprezie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej i Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach. Celem spotkania była popularyzacja aktywnego wypoczynku, a także integracja dzieci i młodzieży z różnych szkół.

Uczniowie zaprzyjaźnionych szkół wzięli udział w zawodach sprawnościowych tj. rzut do celu, pokonywanie toru przeszkód oraz grach zespołowych jak „Dwa ognie”, piłka nożna. Wszyscy uczestnicy spotkania mogli posmakować kiełbasek z grilla, słodkich babeczek i ciasteczek przygotowanych przez Rodziców. Pogoda jak zwykle nas nie zawiodła, a humory dopisywały!      

    
Za przygotowanie spotkania dziękujemy Rodzicom z kl. II b!