Julia Damasiewicz w zawodach Pucharu Świata
5 listopada 2018
Redaktor

Julia Damasiewicz w zawodach Pucharu Świata

W dniach 17-21 października 2018 Julia Damasiewicz, wraz z grupą zawodników z Polski, wzięła udział w zawodach Sardinia Grand Slam w Cagliari, będącymi ostatnim przystankiem Pucharu Świata KiteFoil GoldCup. Niełatwe warunki pogodowe i start w jednej flocie wraz z najlepszymi zawodnikami z całego świata przyniosły wiele emocji! Julce udało się zająć 2 miejsce w kategorii dziewcząt Under 16, 3 miejsce w kategorii dziewcząt Under 19 oraz, niestety z powodu drobnego splątania, w kategorii Open Women spadła z 3 na 6 miejsce…
Julia uważa jednak zawody za bardzo udane i pełne nowych doświadczeń.

Zobaczcie również

www.youtube.com – 35 sekundowy wywiad z Julką

www.streamera.tv  – ok. 13- tej minuty rozpoczyna się wywiad z ekipą z Polski