Plebiscyt
23 grudnia 2018
Redaktor

PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim: Julia Damasiewicz i Katarzyna Wałęsa zostały zgłoszone do Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski w 2018 r.

Można oddać głos w sondzie internetowej. Głosowanie zakończy się 27.12.2018r. o godz. 1200 W celu zwiększenia bezpieczeństwa sondy internetowej, głosowanie jest autoryzowane przy pomocy adresu e-mail osoby głosującej. Podanie imienia i nazwiska nie jest obowiązkowe. Z jednego adresu e-mail można oddać podczas całego głosowania tylko jeden głos na najpopularniejszego sportowca.

http://kozminwlkp.pl/index.php/3916-glosowanie-na-najpopularniejszego-sportowca-2018-roku

 

JULIA DAMASIEWICZ

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp. Uprawia sporty: kitesurfing, surfing, snowbord, snowkiting, diving oraz skateboarding. Osiąga sukcesy na poziomie ogólnopolskim oraz europejskich. Jest nominowana do kadry narodowej.

 

KATARZYNA WAŁĘSA

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp. Sprinterka Klubu Lekkoatletycznego „MKL Jedynka Jarocin”. W 2018 wiele razy stawała na podium na szczeblu europejskim i ogólnopolskim. Jej wielkim sukcesem jest zdobycie 1 miejsca na zawodach w Niemczech oraz zdobycie trzeciego wyniku w Polsce w finale czwartków lekkoatletycznych w Łodzi. Tym samym wynikiem na listach „PLA” jest sklasyfikowana na 1 miejscu w Wielkopolsce.

Proszę Państwa o oddawanie głosów na nasze uczennice

 

Dyrektor szkoły

mgr Jacek Zawodny