Pracownia fizyczno-chemiczna
27 stycznia 2019

Pracownia fizyczno-chemiczna

Podczas ferii zimowych dokończono remont kantorka magazynowego przy pracowni fizyczno – chemicznej ze względu na konieczność dostosowania jej do potrzeb uczniów klas VII i VIII.

Pracownia, podczas wakacji letnich, została pomalowana, wymieniono drzwi, zamontowano nowe oświetlenie i wykonano instalację elektryczną oraz komputerową. Zostały zamontowane nowe tablice oraz nowoczesne 65 calowe monitory multimedialne, które pozyskano z programu rządowego „Aktywna tablica” (17.500 zł w tym 3.500 zł wkład własny z budżetu gminy). Ponadto, uczniowie mogą się uczyć siedząc na wygodnych krzesłach przy nowych stolikach.

Dzięki pozyskaniu z programu oświatowej subwencji ogólnej MEN „Dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych” (10.000 zł) zakupiono pomoce dydaktyczne do pracowni fizyczno-chemicznej, które znajdują się w kantorku magazynowym.

Kantorek przy pracowni fizyczno-chemicznej został wyremontowany dzięki środkom przekazanym przez Radę Rodziców.