Klasy 7 z wizytą w Filharmonii Kaliskiej
31 marca 2019
Redaktor

Klasy 7 z wizytą w Filharmonii Kaliskiej

  1. marca br., w pierwszy dzień wiosny, uczniowie klas siódmych z wychowawczyniami pojechali na wagary do… Filharmonii Kaliskiej.

To już trzecia w tym roku szkolnym wizyta uczniów „Jedynki” w kaliskiej filharmonii. Tym razem mieliśmy przyjemność wziąć udział w niesamowitym koncercie dla młodzieży – pół żartem, pół serio –  w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Gabriela Pezone oraz solistów: Matteo Cossu – skrzypce, Katarzyny Wieczorek – wokal. Połączenie kabaretu z fitnessem, muzyką klasyczną oraz przebojami z lat 80.  i 90. – to był strzał w dziesiątkę!!!

Po dawce emocji dla ducha zadbaliśmy również o ciało – park trampolin Jump Planet Kalisz. Dobrej zabawy nie było tu końca. Zresztą, zobaczcie sami…