Podsumowanie konkursu – KARTKA WIELKANOCNA
10 maja 2019
Redaktor

 

8 maja 2019 r. w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie na kartkę wielkanocną.

Celem konkursu było: przybliżenie i zainteresowanie dzieci tradycją związaną z obdarowywaniem się kartkami świątecznymi, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz promocja talentów plastycznych. W tym roku do konkursu zgłoszono prawie 500 prac w tym 34 zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Komisja Artystyczna nie miała zatem łatwego zadania.

Miło nam poinformować, że z naszej szkoły wyróżnienie otrzymał Dawid Dykcik – uczeń klasy I b – kategoria: 7-10 lat (opiekun p. Grażyna Leśniak),  natomiast w kategorii (11-14 lat) nagrodę otrzymały: Julia Udzik – uczennica kl. V c (opiekun p. Małgorzata Lewandowicz) oraz Nikola Smolińska – uczennica kl. VII a (opiekun p. Anna Kaj),  wyróżnienie otrzymała Zofia Olejniczak – uczennica kl. V c (opiekun p. Małgorzata Lewandowicz).

 

 

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.