WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ
20 maja 2019
Redaktor

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

W dniu 17 maja 2019 r. uczniowie kl. Ia i Ib – wraz z wychowawcami p. Beatą Chojnicką i p. Grażyną Leśniak– udali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Powitał nas szeryf, który ostrzegał nas przed bandytą. Na ranczu trzeba umieć doić krowę. My też to robiliśmy. Przeciągaliśmy linę. Zwiedzaliśmy tipi, czyli domki indiańskie. Z traperem wyławialiśmy złoto, za które każdy z nas otrzymał złotą monetę – cukierek. Indianin musi umieć radzić sobie w każdej sytuacji, dlatego dalej rzucaliśmy małym toporkiem w deski – zachowując bezpieczeństwo – podkową trzeba było trafić do wiadra i kapeluszem kowbojskim na rogi byka. Następnie należało trafić w metalowego żubra pięcioma strzałami z pinballu. To nie było łatwe! W wiosce Indiańskiej atrakcji jest mnóstwo!

Wycieczka bardzo nam się podobała. Dziękujemy naszym paniom za jej zorganizowanie, a p. Sylwii Skowrońskiej za pomoc w opiece nad nami.

 

 Uczniowie klasy Ia, Ib