Egzamin ósmoklasisty – sukces dydaktyczny
26 czerwca 2019
Redaktor

Sukces dydaktyczny

Nasi ósmoklasiści po raz pierwszy przystąpili do ważnego egzaminu. Zakończył się on ogromnym sukcesem. Z języka polskiego szkoła osiągnęła wynik 59,57%, czyli o 3,01% wyższy wynik niż w gminie i 1,63% wyższy niż w powiecie, z matematyki uzyskaliśmy 50,27%, czyli wynik wyższy niż gmina Koźmin Wielkopolski o 9,51% i 8,71% wyższy niż powiat krotoszyński oraz z języka angielskiego 59,22% to jest o 10,84% wyższy niż w gminie i 12,94% wyższy niż w całym powiecie.

Bardzo dziękuję nauczycielom za wkład i czas poświęcony na przygotowanie naszych ósmoklasistów. Absolwentom gratuluję wyników i zaangażowania podczas zajęć, a zdobyte doświadczenia w edukacji niech dodadzą odwagi, wiary w siebie i pomogą dotrzeć do wyznaczonego celu.

Gronu Pedagogicznemu, pracownikom, absolwentom i uczniom życzę  udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych!

 

Z wyrazami szacunku,

mgr Jacek Zawodny

Dyrektor szkoły