Kolejne komputery w „Jedynce”
29 września 2019
Redaktor

Kolejne komputery w „Jedynce”

Szkoła pozyskała kolejne 15 komputerów, które zostały przekazane podczas Święta Patrona Szkoły przez Zastępcę Dyrektora panią Martę Daleszyńską z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu oraz senatora Łukasza Mikołajczyka. Z pewnością poprawi to bazę dydaktyczną szkoły i pozwoli stworzyć kolejną pracownię komputerową. W szkole funkcjonuje już Multimedialne Centrum Biblioteczne. Ponadto szkoła bierze udział w projekcie Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020 (otrzymaliśmy już głośnik multimedialny i kamerkę wideo oraz program do video konferencji. Będą również tablety (25 szt.), laptop i zestawy edukacyjne do prowadzenia zajęć z uczniami (w zależności od podprojektu najprawdopodobniej aparaty cyfrowe, tablety graficzne, maty oraz roboty do kodowania i programowania).

Fot. Maria Mazurowska