DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
17 października 2019
Redaktor

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2019 r. w naszej Jedynce obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się akademia. Podczas uroczystości dzieci chciały w bardzo piękny, ale też zabawny i humorystyczny sposób podziękować nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Natomiast Pan Dyrektor Jacek Zawodny wręczył nauczycielom nagrody dyrektora i burmistrza.

Podczas uroczystości padło wiele ciepłych słów ze strony dyrektora oraz zaproszonych gości, obok życzeń pojawiły się także słowa uznania i podziwu względem trudu pracy nauczyciela i „obfitego owocu”, jaki ona przynosi.

Akademia, przygotowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej, stworzyła uczniom okazję do szczerych i serdecznych podziękowań, a także z serca płynących życzeń. Uczniowie podziękowali za trud włożony w edukację, za wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy. Padło wiele miłych słów ze strony młodzieży, a ich dopełnieniem były występy artystyczne oraz przygotowane zadania dla nauczycieli, które wprawiły wszystkich w miły nastrój. Nastolatkowie zaprezentowali swoje muzyczne talenty, śpiewając piosenki do akompaniamentu zespołu muzycznego, który prowadzi Pan Marcin Ziętkiewicz.

Cała uroczystość minęła w bardzo życzliwej atmosferze.

Tekst i fot. Maria Mazurowska