SPOTKANIE INTEGRACYJNE W BORZĘCICZKACH
27 października 2019
Redaktor

SPOTKANIE INTEGRACYJNE W BORZĘCICZKACH

W piękny słoneczny dzień, 21 października br. odbyło się Spotkanie Integracyjne, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach oraz Klub Seniora. Celem spotkania była integracja międzypokoleniowa oraz popularyzacja aktywnego wypoczynku.

W pląsach i zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu wzięło udział 12 uczniów klasy III b z naszej szkoły. Gospodarze powitali serdecznie uczestników imprezy piosenką. Zapewnili nam wiele atrakcji tj. taniec, śpiew, zabawy sprawnościowe oraz występ członków Klubu Seniora. Na zakończenie otrzymaliśmy słodki poczęstunek. Pogoda jak zwykle nas nie zawiodła, a humory dopisywały wszystkim uczestnikom spotkania.