PROJEKT „SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA”
6 grudnia 2019
Redaktor

PROJEKT „SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA”

Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim bierze udział w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”.

Zachęcam do głosowania i czynnego zaangażowania się w projekt:

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-740.

Głosowanie odbędzie się w dniach 25.11.2019-06.12.2019.

NAGRODY

Każda ze zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do promocji nauk ścisłych w swoich placówkach. Dzięki nim nawet młodsze dzieci pokochają robotykę i automatykę – to pewne! Praktyczna wiedza przekazana w atrakcyjny sposób to klucz do umysłów i serc przyszłych Małych Inżynierów Volkswagen Poznań.

Zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 o wartości 6000 złotych! To niesamowicie uniwersalny oraz zaawansowany technologicznie zestaw, który pozwala na samodzielne konstruowanie i programowanie robotów z wykorzystaniem łatwego i przyjaznego oprogramowania. Tylko od kreatywności uczniów zależy, czy ich robot będzie chodził, pełzał czy jeździł. Mogą stworzyć robota, który potrafi strzelać, uderzać czy chwytać przedmioty. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Zestawy będą służyć przez wiele lat i pobudzać kreatywność kolejnych pokoleń młodych inżynierów.

Bardzo proszę o pomoc w wygraniu atrakcyjnych nagród dla uczniów naszej placówki.

 

Z wyrazami szacunku,

mgr Jacek Zawodny

Dyrektor szkoły