VII Koźmińska Gala Sportu
9 stycznia 2020
Redaktor

VII Koźmińska Gala Sportu

Prosimy o oddawanie głosów na naszych uczniów:

Katarzynę Wałęsę, Wojciecha Lisiaka oraz Kajetana Woźniaka na stronie miasta www.kozminwlkp.pl

Wybierz z nami Najpopularniejszego Sportowca Miasta i Gminy 2019 roku. Zagłosuj na swojego faworyta w sondzie internetowej. Ważny głos można oddać z danego adresu e-mail tylko jeden raz. Głosowanie potrwa do PIĄTKU, 17 stycznia 2020 r. do godz.15.00. Szczegóły na: http://kozminwlkp.pl/2020/01/08/plebiscyt-na-najpopularniejszego-sportowca-2019-roku/

WAŁĘSA KATARZYNA – SP NR 1 KOŹMIN WLKP. Lekkoatletykę trenuje od 4 lat. Posiada licencje PZLA. Zawodniczka Klubu Lekkoatletycznego MKL Jarocin. Za największe osiągnięcie w 2019 r Kasia uważa zdobycie po raz drugi trzeciego wyniku w kraju w skoku w dal na finałach czwartków lekkoatletycznych w Łodzi oraz zdobycie dwóch medali na Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym w Zittau (Niemcy).

LISIAK WOJCIECH PAWEŁ – SP NR 1 KOŹMIN WLKP. Uprawia sport: strzelectwo sportowe. Sukcesy: I miejsce Mistrzostwa Polski – Zawody strzeleckie “Złoty Muszkiet, Złota Krócica, Złota Rzutka”, II miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików Skeet 75, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – II miejsce w konkurencji Trap 75, III miejsce w konkurencji Skeet 75, III miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików Trap Mix, II miejsce – Mistrzostwa Polski Trap 75

WOŹNIAK KAJETAN – KK DO SHOTOKAN /SP NR 1 KOŹMIN WLKP.
Kajtek ma za sobą zdecydowanie najlepszy rok. Do największych osiągnięć można zaliczyć 1 miejsce w Międzynarodowym Turnieju ADIDAS CUP we Wrocławiu. Turniej zgromadził około 500 zawodników z ponad 35 klubów z Polski, Ukrainy, Czech, Pakistanu. Kajtek aktualnie zajmuje 3 miejsce w rankingu Polskiej Unii Karate w swojej kategorii.