SZÓSTOKLASIŚCI NOCOWALI W SZKOLE
25 lutego 2020
Redaktor

SZÓSTOKLASIŚCI NOCOWALI W SZKOLE

Z 21 na 22 stycznia 2020 w Koźmińskiej Jedynce miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie klas VI wraz z opiekunami nocowali w szkole. Po przygotowaniu sobie wygodnych posłań, uczniowie zjedli kolację czyli smaczną pizzę. Następnie podzieleni na grupy uczniowie wchodzili do pokoju zagadek tzw. Escape Room’u – przygotowanego przez uczennice z klasy VI c. Pozostali w tym czasie brali udział w zabawach na sali gimnastycznej oraz w dyskotece. W nocy na szkolnych korytarzach rozbłysły światła latarek. Uczniowie wraz z nauczycielkami bawili się w „chowanego”. Szóstoklasiści umilali sobie czas grając w  gry planszowe oraz  karciane. Na koniec odbył się seans filmowy. Ok. godz. 2 uczniowie wyszli do piekarni zobaczyć pracę piekarzy i odebrać ciepłe bułki na śniadanie. Rozmów i śmiechów nie było końca aż do późnej nocy.

Tekst: Sylwia Gołąbek

Zdjęcia: Sylwia Gołąbek, Anna Wybierała