E-learning
13 marca 2020
Redaktor

 Drodzy Rodzice i Uczniowie „Jedynki”

W związku z zaistniałą sytuacją zobowiązuję wszystkich uczniów do systematycznego logowania się do dziennika elektronicznego (między godziną 8.00 a 13.00), w którym nauczyciele zamieszczać będą zadania do realizacji w okresie, kiedy szkoła będzie zamknięta, czyli od 16-25.03.2020 r. (Zarządzenie Nr 17/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim z dnia 13 marca 2020 r.) Przypominam, że przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki! Decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Apeluję o rozsądek i pozostanie dzieci w domu.

Szkoła rekomenduje korzystanie z platform edukacyjnych zaleconych przez nauczycieli przedmiotów oraz platformy epodreczniki.pl (biblioteka bezpłatnych, zgodnych z podstawą programową materiałów edukacyjnych).

Proszę rodziców, aby motywowali dzieci do nauki, a nauczyciele będą przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu wykorzystany zostanie kontakt za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Bieżące komunikaty proszę śledzić za pośrednictwem strony internetowej szkoły i profilu na facebooku.

 

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny