Zdalne nauczanie w klasie III A i III B
30 marca 2020
Redaktor

Zdalne nauczanie w klasie III A i III B

Za nami pierwsze dni zdalnego nauczania. Wszyscy znaleźliśmy się w nowej, trudnej sytuacji, zarówno  uczniowie, rodzice jak i nauczyciele. Potrzeba dużo wysiłku i zrozumienia każdej ze stron. Klasy trzecie otrzymują zadania w dzienniku elektronicznym poprzez wiadomości oraz zakładkę: zadania domowe. Zostały też założone grupy klasowe na WhatsAppie. Tam w szybki i prosty sposób komunikujemy się z uczniami i rodzicami. Udzielamy informacji, pomocy, a także wspieramy się wzajemnie. Tam też uczniowie przesyłają zdjęcia swoich zadań, prac plastycznych, doświadczeń oraz filmiki, a nauczyciel ocenia je i odsyła jako informacje zwrotną.

Klasa III a

Klasa III b

“Pani Wiosna”

Doświadczenie – jak działa detergent na wodę.

Przygotowujemy pastę rybną na drugie śniadanie – ważenie produktów

Opis króla ryb

Pozdrowienia dla wszystkich