LIST DYREKTORA DO DZIECI, RODZICÓW I NAUCZYCIELI
30 kwietnia 2020
Redaktor

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Śledzicie zapewne na bieżąco co się dzieje w Polsce, ale i również w powiecie krotoszyńskim. Pewnie zadajecie sobie też pytanie kiedy uczniowie wrócą do szkoły. Tego w obecnej chwili jeszcze nie wiem. Mogę jednak Was zapewnić, że w kwietniu pracownicy administracji i obsługi wykonali wiele prac. Udało nam się dokończyć powstanie nowej Izby Pamięci i Historii szkoły i odnowić świetlicę szkolną. Wiele prac zostało wykonanych na boisku szkolnym, gdzie odnowiono ławki i posadzono nową zieleń wokół szkoły. Swoje oblicze zmienił również plac zabaw, który przeszedł gruntowne odnowienie. Zdążyliśmy też pomalować salę nr 15, a sala nr 13 planowana jest w maju. Ponadto wykonano też prace hydrauliczne. Jak widzicie baza dydaktyczna nam pięknieje, ale brakuje w niej ducha Społeczności Uczniowskiej.

Kolejny raz przypominam Wam, że uruchomiliśmy wsparcie, podczas którego możecie uzyskać pomoc, gdy nie macie z kim porozmawiać. Do Waszej dyspozycji jest pedagog szkolny. Ponadto w każdy wtorek i środę w godz. 17.00-18.00 od 17.04 do 15.05.2020 r. możecie uzyskać wsparcia pod numerem tel. 722 398 471 bądź on-line (Messenger, WhatsApp, Skype). Porad udziela Lidia Wasielak, która jest pedagogiem i socjoterapeutą.

Ponownie apeluję do Was o zachowanie spokoju. Życzę Wam dużo zdrowia. Z niecierpliwością oczekuję na Was w murach szkoły.

 

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny