Uniwersytet Dzieci w Klasie
18 maja 2020
Redaktor

Projekt „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?”

realizowany przez uczniów klasy IV a

Aby zapewnić dzieciom dobry start w życiu, należy kształtować ich kompetencje społeczne. Nawiązywanie relacji z innymi, empatia, świadomość własnych emocji, czy dobra współpraca z innymi to kluczowe umiejętności w życiu każdego człowieka. Warto je kształtować od najwcześniejszych lat! Dzięki udziałowi w projekcie Lekcje z klasą, uczniowie uczyli się, jak pracować w zespole, twórczo myśleć, nazywać emocje oraz komunikować się ze sobą.

Uczniowie mieli wziąć udział w wykładzie na uczelni wyższej, niestety ze względu na obecną sytuację wykład został odwołany.

 

Otrzymaliśmy analogowy zestaw edukacyjny “Profesor Szkiełko i tropiciele” wraz z pakietem startowym,  dyplomy uczestnictwa dla uczniów oraz certyfikat dla nauczyciela.

 Dziękujemy organizatorom – Fundacji Uniwersytet Dzieci