Matematyczny sukces
19 maja 2020
Redaktor

Matematyczny sukces uczniów z naszej szkoły

„Internetowa Liga Łamigłówkowa”, to  konkurs  organizowany przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Uczestnikiem konkursu mógł być każdy, kto chciał sprawdzić swoje umiejętności matematyczno – logiczne oraz systematyczność. Organizatorzy zapewnili dobrą zabawę i trening „szarych komórek” od listopada do maja. Finalistą zostały osoby, które poprawnie rozwiązały co najmniej 75% zadań.

Wśród finalistów konkursu „Internetowa Liga Łamigłówkowa” znaleźli się:

Lena Wojdała z kl. IV a,

Adam Ciszewicz z kl. V a,

Natalia Golińska z kl. VI b

Martyna Golińska z kl. VIII b.

Finał konkursu odbędzie się w maju lub czerwcu. Więcej szczegółów na stronie:

https://signum.pb.bialystok.pl/index.php/konkursy-1/15-konkursy/liga-internetowa/100-lamiglowka

GRATULACJE