Akcja „SŁODYCZE DLA AMELKI”
20 maja 2020
Redaktor

Szanowni Państwo,  Drogie Ciocie i Wujkowie,

W soboty 23 i 30 maja rozpoczynamy akcję „SŁODYCZE DLA AMELKI”. Od 9.00 do 10.00 można będzie dowieść ciasto do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim (wejście od ul. Glinki przy zatoce autobusowej).

W godzinach od 10.00-12.00 otwieramy nasze serca. W tych godzinach będzie rozprowadzone ciasto dla wszystkich, którzy lubią coś słodkiego do kawki. Te słodkości upieką osoby, które zadeklarowały chęć przygotowania ciast. Zgłoszenia pieczenia ciast na sobotę 23.05 przyjmuje Pani Ania Zawodna na grupie Messenger w dn. 20.05.2020r. od 16.00-19.00. Jeśli ktoś będzie chciał upiec ciasto, a nie zdąży się zgłosić to w przyszłym tygodniu również będziemy przyjmować zgłoszenia na kolejną sobotę, czyli 30.05.

Aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa przypominam, że każda osoba musi mieć maseczkę i rękawiczki. W holu szkoły będzie dostępny płyn do obowiązkowej dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku.

Zapraszamy na grupę i do pomocy! Cały dochód zasili konto małej Amelki.

Wszyscy wspólnie stanowimy wirtualną rodzinę pomocy dla małej Amelki – Przyjaciele Amelki Taszarek-grupa wsparcia w walce z Chłoniakiem Hodgkina”.

W imieniu ludzi dobrej woli i chcących pomóc Amelce, Jacek Zawodny