Rozmowa z dyrektorem Jackiem Zawodnym
4 czerwca 2020
Redaktor

Rozmowa z dyrektorem Jackiem Zawodnym

o funkcjonowaniu szkoły w czasie pandemii koronawirusa

Prasówka – 2.06.2020r.

Gościmy w Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim, gdzie rozmawiamy z dyrektorem Jacek Zawodny oraz inicjatorami akcji #SłodyczeDlaAmelki, omawiając bieżące wydanie #GLK.#glokalna #GLKROTOSZYN #charytatywnie #zbiórka Licytacje dla Marcelka ❣️ Przyjaciele Amelki Taszarek-grupa wsparcia w walce z Chłoniakiem Hodgkina" Kuba Taszarek Mały Marcel – wielki guz. Pomagamy Oli- Licytacje / We are helping Ola – Auctions Łukasz Budziak A Seree Tee Krotoszyn Open #Kozmin #budżet #koronawirus #covid #APR Akademia Piłkarska Reissa www.siepomaga.pl/zycie-oli

Opublikowany przez Gazeta Lokalna KROTOSZYN Środa, 3 czerwca 2020