KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
29 września 2020
Redaktor

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną w powiecie krotoszyńskim informuję, że w dn. 01.10.br. mogą zapaść decyzje dotyczące kolejnych obostrzeń na naszym terenie.

Z potwierdzonych źródeł wiem, a tylko takie biorę pod uwagę, iż obecnie w naszej szkole nie ma żadnego bezpośredniego zagrożenia koronawirusem, co nie oznacza też, że w kolejnych dniach takiego nie będzie.

Mając na uwadze wcześniejsze doświadczenia, bardzo proszę o zachowanie spokoju. Ze swojej strony deklaruję systematyczną i rzetelną informację, jak robiłem to w trakcie wiosennej pandemii. Proszę też żeby mnie na bieżąco informować o zmieniającej się Waszej sytuacji epidemiologicznej, aby móc przekazać ją pracownikom szkoły i służbom sanitarnym. Tylko przy rzetelnej informacji możemy sami pomóc zmniejszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Dbajmy o siebie nawzajem.

Dyrektor szkoły
Jacek Zawodny