KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
23 października 2020
Redaktor

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej informuję, że zostają zawieszone na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Więcej na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

Informuję, że do komunikacji służy dziennik elektroniczny Librus. Tam będą przekazywane wszystkie informacje dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Proszę na bieżąco śledzić komunikaty. Szczegółowe zasady nauki zdalnej i hybrydowej zostały przekazane za pośrednictwem Librusa. Do lekcji on line będzie wykorzystywana platforma Microsoft Teams.

Życzę dużo zdrowia i spokoju.

Dyrektor szkoły
Jacek Zawodny