Nakrętki dla Marcela – podsumowanie
1 grudnia 2020
Redaktor

Szanowni Państwo

Pragnę poinformować, iż z akcji NAKRĘTKI DLA MARCELA  uzbieraliśmy kwotę 2240zł.

Kwota ta miała być pierwotnie przeznaczona dla małego Marcela z Krotoszyna. Niestety, zbiórka na jego leczenie została zakończona 13 listopada. Z informacji jakie udało nam się uzyskać, wynika iż nowa zbiórka dla Marcela nie będzie utworzona. Nie mamy więc możliwości, aby to właśnie jemu przekazać uzbierane pieniądze. Nie pozostało nam nic innego jak przekazać je innemu, potrzebującemu dziecku z naszego powiatu. 

W związku z powyższym Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr1 jednogłośnie zdecydowała o przekazaniu zebranej kwoty na konto zbiórki prowadzonej na rzecz Madzi Namysł z Krotoszyna, chorej na SMA. Mam nadzieję, że nasza decyzja zyska Państwa aprobatę i zostanie przez Państwa pozytywnie odebrana. Jeszcze raz bardzo  serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zbiórce. 

Z poważaniem

Monika Nowakowska

Przewodnicząca Rady Rodziców