KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
8 grudnia 2020
Redaktor

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

 
Przypominam, że od 30 listopada 2020 r. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych w szkołach. W związku z tym uczniowie klas I-VIII nadal pracują zdalnie (on-line).

 KLASY I-VIII – Praca w nauczaniu zdalnym (on-line). Zajęcia prowadzone są zgodnie z planem lekcji. Bieżące komunikaty i wszelkie zmiany podajemy za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

ŚWIETLICA – szkoła zapewnia opiekę świetlicową dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 od 6.30 do 15.30.

BIBLIOTEKA SZKOLNA – Wypożyczenia książek odbywają się w ustalone dni i godziny.

poniedziałek 11.00 – 15.00

wtorek i czwartek 12.00-16.00

środa 9.00-13.00

piątek 8.00-13.00

Jeśli chcesz wypożyczyć / zwrócić lekturę lub inne książki to biblioteka szkolna czeka. Przyjęte książki zostaną odłożone do pudła i wyłączone z wypożyczania do czasu zakończenia kwarantanny (3 dni); po tym okresie zostaną włączone do użytkowania. W dalszym ciągu przy kontakcie z egzemplarzami należy stosować rękawiczki / dezynfekcję rąk.

W związku z rozwijającą się sytuacją pandemiczną prosimy, aby osoby przebywające na terenie placówki zachowały wzmożony reżim sanitarny, tj. obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcję rąk.

PEDAGOG SZKOLNY – Praca przebiega w trybie stacjonarnym i online. Rodzice mogą się kontaktować telefonicznie, za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub on-line na aplikacji Teams.

SEKRETARIAT – Sekretariat jest czynny od 7.30 do 15.30.

Życzę dużo zdrowia, siły i pozytywnej energii.

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny