Pieczenie pierników w “Jedynce”
16 grudnia 2020
Redaktor

                   To już tradycja, że w okresie przedświątecznym pieczemy  w świetlicy pierniczki.

W tym roku ze względu na pandemię, niestety wypieki odbyły się bez uczniów, choć z myślą o nich. Chętni nauczyciele dołączyli do przedświątecznej akcji wałkowania, wykrawania, pieczenia i lukrowania pierników.

Akcja tych pachnących świętami wypieków, wprowadziła nauczycieli w przedświąteczną atmosferę, którą chcemy przekazać  i Wam drodzy Uczniowie oraz Rodzice. Upieczone i polukrowane pierniki zostały zapakowane i osobiście dostarczone wraz z życzeniami świątecznymi, byłym pracownikom naszej placówki, emerytom.

Życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości, miłości, zadowolenia z prezentów i radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych.

Tekst: A. Maryniak