BILET POWROTNY DO BIBLIOTEKI
26 stycznia 2021
Redaktor

Akcja czytelnicza dla uczniów klas II i III

Zapraszamy do udziału w akcji czytelniczej z okazji powrotu uczniów z klas I-III do nauki stacjonarnej. Akcja jest formą zabawy dla uczniów, do której zapraszamy także rodziców. Ponieważ nie chcemy dokładać domowych obowiązków, nie wymaga dużej aktywności ani przygotowań. Szczegóły zostały podane w odrębnym liście przesłanym przez dziennik elektroniczny.

Przygotowane bilety uczniowie mogą odebrać podczas wizyty  w szklonej bibliotece.

Na bilecie znajdują się ikonki, a na odwrocie legenda z wyjaśnieniem, jakie kategorie książki ilustrują. 

Podczas każdej wizyty w bibliotece uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii. Po oddaniu będzie skasowana odpowiednia ikonka. Po wypełnieniu całego biletu czeka niespodzianka