„Żłóbek Wielkopolski 2020” – wyniki
12 lutego 2021
Redaktor

Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Żłóbek Wielkopolski 2020”

         Uczniowie naszej szkoły: Piotr Antoniewicz, Kamil Balcerek oraz Maksymilian Leśniak z klasy 6a brali udział w XXII edycji ogólnopolskiego konkursu szopek bożonarodzeniowych „Żłóbek Wielkopolski 2020”.

XXII edycja konkursu, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, została zrealizowana w nowej, wirtualnej formule. Uczestnicy konkursu swoje własnoręcznie wykonane szopki bożonarodzeniowe, mogli zaprezentować za pomocą fotografii, opisów oraz filmów. Spośród 30 nadesłanych zgłoszeń, jury wybrało najpiękniejsze szopki i przyznało nagrody oraz wyróżnienia w pięciu kategoriach. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w swojej kategorii wiekowej: Kamil miejsce II, Piotrek i Maks miejsce III.

         Dodatkowo Kamil Balcerek otrzymał Nagrodę Publiczności za swoją pracę pt. „Szopka bożonarodzeniowa – nowe, drugie życie”. Szopka Kamila zdobyła najwięcej głosów w ankiecie internetowej na fb Muzeum Etnograficznego w Poznaniu, bo aż 31,4%. Chłopcy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody. Ich przepiękne prace można zobaczyć na fb, stronie internetowej szkoły oraz fb Muzeum Etnograficznego w Poznaniu.

         Gratulujemy naszym artystom i życzymy im dalszych sukcesów!

II miejsce
III miejsce
II miejsce
III miejsce