Podsumowanie zbiórki dla schroniska
10 marca 2021
Redaktor

Od 12 lutego do 1 marca br.  w naszej szkole przeprowadzono zbiórkę mokrej karmy i innych artykułów dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Krotoszynie i Radlinie.  Otrzymaliśmy, oprócz żywności dla zwierząt, dużo koców, legowisk i zabawek dla psów i kotów. Wszystkie dary zostały przewiezione po wcześniejszym kontrakcie ze schroniskiem.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w tej akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest nam obojętny. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Pamiętajcie, że dobro zawsze powraca